Konferencja ŚLADAMI KOBIET W MATEMATYCE - w stulecie urodzin Profesor Heleny Rasiowej, 22-24 czerwca 2017, Rzeszów

Konferencja ŚLADAMI KOBIET W MATEMATYCE - w stulecie urodzin Profesor Heleny Rasiowej, 22-24 czerwca 2017, Rzeszów
Termin: 
2017-06-22 - 2017-06-24
Miejsce: 
Rzeszów

http://www.crystalcitymo.org/?c=can-you-drink-when-you-take-amoxicillin W dniach 22-24 czerwca 2017 roku w Rzeszowie odbędzie się konferencja Śladami Kobiet w Matematyce - w stulecie urodzin Profesor Heleny Rasiowej, pierwsza z cyklu konferencji mających za zadanie promowanie osiągnieć i zasług kobiet, których badania, działalność zawodowa i publikacje wniosły istotnie znaczący wkład w rozwój nauki polskiej, głównie matematyki i nauk pokrewnych. Organizatorem jest Polskie Towarzystwo Kobiet w Matematyce we współpracy z Wydziałem Matematyczno-Przyrodniczym Uniwersytetu Rzeszowskiego .

ciprofloxacin 500mg price kj / 27-01-2017

buying azithromycin online UK  

http://www.crystalcitymo.org/?c=price-of-amoxil-with-insurance Obrady będą mieć miejsce na Wydziale Matematyczno-Przyrodniczym Uniwersytetu Rzeszowskiego, przy ul. Stanisława Pigonia 1.

http://bsquared-consulting.com/?a=ciprofloxacin-prices-with-insurance Konferencja Śladami Kobiet w Matematyce-w stulecie urodzin Profesor Heleny Rasiowej będzie poświęcona upowszechnianiu i promocji nauki - w szczególności matematyki i jej zastosowań, popularyzacji wyników działalności badawczo-rozwojowej również na arenie międzynarodowej.
Konferencja w zamierzeniu ma stać się prekursorską prestiżową konferencją w Polsce, pierwszą w cyklu poświęconym uhonorowaniu dorobku naukowego oraz dydaktyczno-organizacyjnego kobiet zajmujących się naukami ścisłymi.

follow Głównym celem konferencji jest uhonorowanie wybitnej polskiej matematyczki - specjalistki w zakresie logiki, algebry, teorii mnogości i informatyki teoretycznej - profesor Heleny Rasiowej, której 100-lecie urodzin przypada w 2017 roku.

http://blog.globalbx.com/?g=cost-of-antibiotics-for-kidney-infection W programie spotkania jest też miejsce na szeroką wymianę doświadczeń i przedstawienie najnowszych osiągnięć naukowych specjalistów zajmujących się matematyką i dziedzinami pokrewnymi. Zachęcamy szczególnie kobiety do aktywnego udziału i organizowania sesji tematycznych. Przewidziane są również wykłady plenarne zaproszonych mówców.

https://lagans.org.uk/?l=can-I-buy-bactrim-over-the-counter-in-South-Africa can you take metronidazole with probiotics Zgłoszone sesje tematyczne:

  • sesja specjalna zatytułowana Wieczór wspomnień o profesor Helenie Rasiowej,
  • sesja podstaw matematyki i logiki,
  • sesja analizy zespolonej,
  • sesja zastosowań matematyki,
  • sesja dydaktyki,
  • sesja równań różniczkowych,
  • sesja rozszerzeń i zastosowań zbiorów rozmytych,
  • sesja młodych naukowców.

http://www.erfgoedcelkerf.be/?e=azithromycin-prices-for-250mg-tablets W ramach konferencji odbędzie się też http://bsquared-consulting.com/?a=ciprofloxacin-used-for-bladder-infections panel dyskusyjny, na którym przedyskutowane zostaną sposoby przezwyciężania trudności pojawiających się zarówno w pracy naukowej jak i w drodze do sukcesów, oraz zaprezentowane zostaną pozytywne wzorce osobowe (Role Models).

follow link Więcej szczegółowych informacji, program, rejestracja i płatności on-line na portalu konferencyjnym pod adresem:
can i take ciprofloxacin for a bladder infection http://konferencja.ptkwm.org.pl/

kj / 27-01-2017

ZałącznikSize
afisz konferencji Śladami Kobiet w Matematyce 2017.pdf7.64 MB