Zgromadzenie Delegatów PTM

Oddział Delegaci
Zbigniew Bartosiewicz Białostocki Delegat
Dorota Mozyrska Białostocki Delegat
Zbigniew Domański Częstochowski Delegat
Grażyna Rygał Częstochowski Delegat
Marek Beśka Gdański Delegat
Zdzisław Dzedzej Gdański Delegat
Wojciech Bielas Górnośląski Delegat
Aleksander Błaszczyk Górnośląski Delegat
Roman Ger Górnośląski Delegat
Waldemar Hołubowski Górnośląski Delegat
Maciej Sablik Górnośląski Delegat
Elżbieta Zając Kielecki Delegat
Leokadia Danuta Białas-Cież Krakowski Delegat
Krzysztof Ciesielski Krakowski Delegat
Antoni Leon Dawidowicz Krakowski Delegat
Piotr Oprocha Krakowski Delegat
Zdzisław Pogoda Krakowski Delegat
Witold Mozgawa Lubelski Delegat
Zdzisław Rychlik Lubelski Delegat
Maciej Czarnecki Łódzki Delegat
Jacek Rogowski Łódzki Delegat
Filip Strobin Łódzki Delegat
Maria Bulińska Olsztyński Delegat
Artur Woike Olsztyński Delegat
Tadeusz Nadzieja Opolski Delegat
Marcin Anholcer Poznański Delegat
Marcin Borkowski Poznański Delegat
Dariusz Bugajewski Poznański Delegat
Karol Gajda Poznański Delegat
Alina Gleska Poznański Delegat
Jerzy Jaworski Poznański Delegat
Piotr Kasprzak Poznański Delegat
Mirosława Kołowska-Gawiejnowicz Poznański Delegat
Małgorzata Migda Poznański Delegat
Stanisława Kanas Rzeszowski Delegat
Svetlana Mincheva-Kamińska Rzeszowski Delegat
Anna Kochanek Sądecki Delegat
Sławomir Rams Sądecki Delegat
Andrzej Dąbrowski Szczeciński Delegat
Małgorzata Makiewicz Szczeciński Delegat
Sławomir Rybicki Toruński Delegat
Wojciech Domitrz Warszawski Delegat
Urszula Foryś Warszawski Delegat
Stefan Jackowski Warszawski Delegat
Piotr Jaworski Warszawski Delegat
Danuta Kołodziejczyk Warszawski Delegat
Adrian Langer Warszawski Delegat
Barbara Roszkowska-Lech Warszawski Delegat
Paweł Strzelecki Warszawski Delegat
Krystyna Białek Zielonogórski Delegat
Andrzej Cegielski Zielonogórski Delegat
Ewa Schmeidel Białostocki Zastępca delegata
Agnieszka Tereszkiewcz Białostocki Zastępca delegata
Grzegorz Biernat Częstochowski Zastępca delegata
Jolanta Pozorska Częstochowski Zastępca delegata
Witold Rosicki Gdański Zastępca delegata
Michał Baczyński Górnośląski Zastępca delegata
Dariusz Sokołowski Górnośląski Zastępca delegata
Katarzyna Stąpor Górnośląski Zastępca delegata
Tadeusz Trzaskalik Górnośląski Zastępca delegata
Tomasz Zgraja Górnośląski Zastępca delegata
Stanisław Domoradzki Krakowski Zastępca delegata
Marta Kornafel Krakowski Zastępca delegata
Jan Koroński Krakowski Zastępca delegata
Agnieszka Kowalska Krakowski Zastępca delegata
Wojciech Mitkowski Krakowski Zastępca delegata
Robert Wolak Krakowski Zastępca delegata
Mariusz Bieniek Lubelski Zastępca delegata
Monika Budzyńska Lubelski Zastępca delegata
Piotr Kowalski Lubelski Zastępca delegata
Łukasz Piasecki Lubelski Zastępca delegata
Dariusz Idczak Łódzki Zastępca delegata
Marek Majewski Łódzki Zastępca delegata
Adam Paszkiewicz Łódzki Zastępca delegata
Julia Wódka Łódzki Zastępca delegata
Irena Morocka-Tralle Olsztyński Zastępca delegata
Włodzimierz Bąk Opolski Zastępca delegata
Daria Bugajewska Poznański Zastępca delegata
Roman Czarnowski Poznański Zastępca delegata
Krzysztof Górnisiewicz Poznański Zastępca delegata
Jerzy Grzybowski Poznański Zastępca delegata
Edyta Juskowiak Poznański Zastępca delegata
Adrian Łydka Poznański Zastępca delegata
Augustyn Markiewicz Poznański Zastępca delegata
Aneta Sikorska-Nowak Poznański Zastępca delegata
Ryszard Urbański Poznański Zastępca delegata
Barbara Pękala Rzeszowski Zastępca delegata
Anna Szpila Rzeszowski Zastępca delegata
Maria Potoniec Sądecki Zastępca delegata
Paweł Wilczyński Sądecki Zastępca delegata
Alexander Felshtyn Szczeciński Zastępca delegata
Henryk Kowgier Szczeciński Zastępca delegata
Sławomir Plaskacz Toruński Zastępca delegata
Janusz Schmude Toruński Zastępca delegata
Beata Jackowska-Zduniak Warszawski Zastępca delegata
Grzegorz Łysik Warszawski Zastępca delegata
Elżbieta Pol Warszawski Zastępca delegata
Jarosław A. Wiśniewski Warszawski Zastępca delegata
Krzysztof Przesławski Zielonogórski Zastępca delegata
Bogdan Szal Zielonogórski Zastępca delegata