I edycja Konkursu o nagrodę im. Edyty Szymańskiej rozstrzygnięta

I edycja Konkursu o nagrodę im. Edyty Szymańskiej rozstrzygnięta

buy cipro in UK online Laureatką pierwszej edycji Konkursu o nagrodę im. Edyty Szymańskiej, organizowanego przez Poznańską Fundację Matematyczną, została dr Maria Donten-Bury (fot.) z Uniwersytetu Warszawskiego, która uzyskała nagrodę za swoje wyniki z geometrii algebraicznej. W dniu 17 marca 2017 roku (piątek) o godz. 12:00, w auli B Collegium Mathematicum Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu, ul. Umultowska 87, odbędzie się wykład laureatki zatytułowany Rozwiązywanie osobliwości ilorazowych.

http://bsquared-consulting.com/?a=zithromax-to-buy-online

http://www.digistorytelling.com/?d=cipro-and-other-drugs-interaction kj / 09-03-2017

http://www.olvarwood.com.au/?o=dose-of-amoxicillin-antibiotic

can you take amoxil and birth control together Streszczenie wykładu:
Bardzo ważnym aspektem badania rozmaitości algebraicznych są pytania dotyczące ich osobliwości, czyli punktów niegładkich. Przede wszystkim chcielibyśmy wiedzieć, jak wyglądają rozwiązania osobliwości: możliwie niewielkie modyfikacje rozmaitości, w których punkty osobliwe są zastępowane zbiorami punktów gładkich. Ciekawą i łatwą do skonstruowania klasą osobliwości są osobliwości ilorazowe, powstające jako ilorazy przestrzeni afinicznych przez działania liniowe grup skończonych. W trakcie wykładu opowiem o poszukiwaniu rozwiązań tego typu osobliwości, w szczególności rozwiązań ciekawszych niż inne, spełniających założenia związane z minimalnością.
 

do antibiotics interfere with trying to get pregnant

follow Warto dodać, że na konkurs wpłynęło 17 prac z całej Polski. Wszystkie na bardzo wysokim poziomie merytorycznym. Przypomnijmy, że w konkursie mogą brać udział młode badaczki nie posiadające stopnia doktora habilitowanego, w tym studentki i doktorantki.

doxycycline dosage for chest infection

http://www.digistorytelling.com/?d=can-you-take-doxycycline-with-probiotics kj / 09-03-2017