Trzecia edycja konkursu o Nagrodę Szolema Mandelbrojta ogłoszona

Trzecia edycja konkursu o Nagrodę Szolema Mandelbrojta ogłoszona

http://www.crystalcitymo.org/?c=buy-amoxicillin-online-Australia Instytut Francuski w Polsce oraz Ambasada Francji w Polsce we współpracy z Francuskim Towarzystwem Matematycznym (SMF) organizują trzecią edycję konkursu Prix Szolem Mandelbrojt dla wybitnych naukowców – matematyków polskich, którzy nie ukończyli 45 roku życia. W konkursie mogą wziąć udział badacze pracujący w zakresie zarówno matematyki teoretycznej jak i zastosowań matematyki. Laureat otrzyma nagrodę, która pokryje jego miesięczny pobyt badawczy we Francji w wybranym przez niego laboratorium i będzie poproszony o wygłoszenie kilku wykładów pod egidą Francuskiego Towarzystwa Matematycznego (SMF).
buy zithromax 250mg Canada Dossier należy złożyć do dnia 16 kwietnia 2017 roku z listą swoich pięciu dowolnie wybranych publikacji wraz z dopiskiem Kandydatura w ramach nagrody im. Szolema Mandelbrojta.
Plakat konkursu w załączniku.
Więcej informacji o konkursie i formularz zgłoszeniowy pod adresem:
http://www.institutfrancais.pl/pl/evs/zakres-matematyka-2017

source site

click kj / 07-02-2017

http://bsquared-consulting.com/?a=buy-amoxicillin-antibiotic-online

http://www.digistorytelling.com/?d=augmentin-cheap-UK Nagrodą jest stypendium w wysokości 1704 € oraz bilet lotniczy w dwie strony (Polska-Francja).  Wyniki zostaną ogłoszone w maju 2017 roku, a pobyt badawczy będzie mógł się rozpocząć między 1 lipca a 1 grudnia 2017 roku.

source link

watch Wręczenie nagrody laureatowi konkursu odbędzie się w dniu 18 maja 2017 roku w Warszawie podczas konferencji wybitnego francuskiego matematyka, laureata Medalu Fieldsa (2010), Cédrica Villani.

http://bsquared-consulting.com/?a=where-can-I-buy-antibiotics-online-safe kj / 07-02-2017

ZałącznikSize
plakat - Prix Mandelbrojt 2017.jpg1.09 MB
plakat - Prix Mandelbrojt 2017.pdf1.1 MB