Zgromadzenie Delegatów PTM

ikona sortowania Oddział Delegaci
Piotr Achinger Warszawski Delegat
Marcin Anholcer Poznański Delegat
Michał Baczyński Górnośląski Zastępca delegata
Agnieszka Bartłomiejczyk Gdański Delegat
Piotr Bartłomiejczyk Gdański Delegat
Zbigniew Bartosiewicz Białostocki Delegat
Małgorzata Bednarska-Bzdęga Poznański Delegat
Krystyna Białek Zielonogórski Delegat
Wojciech Bielas Górnośląski Delegat
Grzegorz Biernat Częstochowski Zastępca delegata
Aleksander Błaszczyk Górnośląski Delegat
Tomasz Błaszczyk Częstochowski Delegat
Marcin Borkowski Poznański Zastępca delegata
Monika Budzyńska Lubelski Zastępca delegata
Daria Bugajewska Poznański Delegat
Teresa Bury Szczeciński Zastępca delegata
Andrzej Cegielski Zielonogórski Zastępca delegata
Jacek Chmieliński Krakowski Zastępca delegata
Mieczysław Cichoń Poznański Delegat
Danuta Ciesielska Warszawski Delegat
Krzysztof Ciesielski Krakowski Delegat
Maciej Czarnecki Łódzki Delegat
Rafał Czyż Krakowski Zastępca delegata
Tomasz Czyżycki Białostocki Zastępca delegata
Antoni Leon Dawidowicz Krakowski Zastępca delegata
Andrzej Dąbrowski Szczeciński Delegat
Alicja Dembczak-Kołodziejczyk Opolski Zastępca delegata
Maciej Denkowski Krakowski Delegat
Ryszard Deszcz Wrocławski Zastępca delegata
Stanisław Domoradzki Krakowski Zastępca delegata
Marcin Dumnicki Krakowski Delegat
Zdzisław Dzedzej Gdański Zastępca delegata
Krzysztof Frączek Toruński Zastępca delegata
Karol Gajda Poznański Delegat
Roman Ger Górnośląski Delegat
Alina Gleska Poznański Delegat
Jan Goncerzewicz Wrocławski Zastępca delegata
Tomasz Grzywny Wrocławski Delegat
Bogusław Hajduk Wrocławski Zastępca delegata
Małgorzata Hryniewicka Białostocki Delegat
Stefan Jackowski Warszawski Delegat
Małgorzata Janisz Sądecki Zastępca delegata
Jerzy Jaworski Poznański Delegat
Piotr Jaworski Warszawski Zastępca delegata
Edyta Juskowiak Poznański Zastępca delegata
Mariusz Jużyniec Krakowski Zastępca delegata
Piotr Kalita Krakowski Zastępca delegata
Agnieszka Kałamajska Warszawski Zastępca delegata
Stanisława Kanas Rzeszowski Delegat
Grzegorz Kapustka Krakowski Zastępca delegata
Anna Karczewska Zielonogórski Delegat
Piotr Kasprzak Poznański Zastępca delegata
Anna Kochanek Sądecki Zastępca delegata
Danuta Kołodziejczyk Warszawski Delegat
Marta Kornafel Krakowski Delegat
Agnieszka Kowalska Krakowski Delegat
Piotr Kowalski Lubelski Zastępca delegata
Anna Lytova Opolski Zastępca delegata
Adrian Łydka Warszawski Zastępca delegata
Piotr Maćkowiak Poznański Zastępca delegata
Marek Majewski Łódzki Delegat
Małgorzata Makiewicz Szczeciński Delegat
Augustyn Markiewicz Poznański Zastępca delegata
Wacław Marzantowicz Poznański Delegat
Małgorzata Migda Poznański Zastępca delegata
Janusz Migda Poznański Zastępca delegata
Wojciech Mitkowski Krakowski Delegat
Paweł Mleczko Poznański Delegat
Irena Morocka-Tralle Olsztyński Zastępca delegata
Witold Mozgawa Lubelski Delegat
Tadeusz Nadzieja Opolski Delegat
Bartosz Naskręcki Poznański Zastępca delegata
Piotr Oprocha Krakowski Delegat
Maciej Paluszyński Wrocławski Delegat
Adam Paszkiewicz Łódzki Zastępca delegata
Anna Pelczar-Barwacz Krakowski Zastępca delegata
Zbigniew Peradzyński Warszawski Zastępca delegata
Monika Perl Szczeciński Zastępca delegata
Barbara Pękala Rzeszowski Zastępca delegata
Łukasz Piasecki Lubelski Zastępca delegata
Monika Piotrowska Warszawski Delegat
Jerzy Pisarek Częstochowski Zastępca delegata
Anna Poskrobko Białostocki Zastępca delegata
Maria Potoniec Sądecki Delegat
Feliks Przytycki Warszawski Delegat
Jacek Rogowski Łódzki Delegat
Barbara Roszkowska-Lech Warszawski Delegat
Sławomir Rybicki Toruński Delegat
Zdzisław Rychlik Lubelski Delegat
Agnieszka Rygiel Krakowski Zastępca delegata
Maciej Sablik Górnośląski Delegat
Ewa Schmeidel Białostocki Delegat
Grażyna Serafin-Trojan Sądecki Zastępca delegata
Urszula Siedlecka Częstochowski Zastępca delegata
Jarosław Siedlecki Częstochowski Zastępca delegata
Wojciech Słomczyński Krakowski Delegat
Dariusz Sokołowski Górnośląski Zastępca delegata
Rajmund Stasiewicz Białostocki Zastępca delegata
Katarzyna Stąpor Górnośląski Zastępca delegata
Filip Strobin Łódzki Zastępca delegata
Łukasz Struski Krakowski Zastępca delegata
Paweł Strzelecki Warszawski Delegat
Ewa Synówka-Bejenka Zielonogórski Zastępca delegata
Krzysztof Szajowski Wrocławski Delegat
Katarzyna Szota Częstochowski Delegat
Anna Szpila Rzeszowski Zastępca delegata
Edyta Trybucka Rzeszowski Delegat
Ryszard Urbański Poznański Zastępca delegata
Zofia Walczak Łódzki Zastępca delegata
Szymon Walczak Kielecki Delegat
Agnieszka Wiszniewska-Matyszkiel Warszawski Zastępca delegata
Artur Woike Olsztyński Delegat
Tomasz Zgraja Górnośląski Zastępca delegata
Włodzimierz Zwonek Krakowski Delegat