Zgromadzenie Delegatów PTM

Oddziałikona sortowania Delegaci
Anna Poskrobko Białostocki Zastępca delegata
Zbigniew Bartosiewicz Białostocki Delegat
Ewa Schmeidel Białostocki Delegat
Rajmund Stasiewicz Białostocki Zastępca delegata
Małgorzata Hryniewicka Białostocki Delegat
Tomasz Czyżycki Białostocki Zastępca delegata
Grzegorz Biernat Częstochowski Zastępca delegata
Urszula Siedlecka Częstochowski Zastępca delegata
Jarosław Siedlecki Częstochowski Zastępca delegata
Jerzy Pisarek Częstochowski Zastępca delegata
Tomasz Błaszczyk Częstochowski Delegat
Katarzyna Szota Częstochowski Delegat
Zdzisław Dzedzej Gdański Zastępca delegata
Agnieszka Bartłomiejczyk Gdański Delegat
Piotr Bartłomiejczyk Gdański Delegat
Michał Baczyński Górnośląski Zastępca delegata
Wojciech Bielas Górnośląski Delegat
Aleksander Błaszczyk Górnośląski Delegat
Roman Ger Górnośląski Delegat
Maciej Sablik Górnośląski Delegat
Katarzyna Stąpor Górnośląski Zastępca delegata
Dariusz Sokołowski Górnośląski Zastępca delegata
Tomasz Zgraja Górnośląski Zastępca delegata
Szymon Walczak Kielecki Delegat
Piotr Oprocha Krakowski Delegat
Stanisław Domoradzki Krakowski Zastępca delegata
Krzysztof Ciesielski Krakowski Delegat
Antoni Leon Dawidowicz Krakowski Zastępca delegata
Marta Kornafel Krakowski Delegat
Wojciech Mitkowski Krakowski Delegat
Agnieszka Rygiel Krakowski Zastępca delegata
Agnieszka Kowalska Krakowski Delegat
Łukasz Struski Krakowski Zastępca delegata
Mariusz Jużyniec Krakowski Zastępca delegata
Maciej Denkowski Krakowski Delegat
Marcin Dumnicki Krakowski Delegat
Grzegorz Kapustka Krakowski Zastępca delegata
Piotr Kalita Krakowski Zastępca delegata
Jacek Chmieliński Krakowski Zastępca delegata
Rafał Czyż Krakowski Zastępca delegata
Anna Pelczar-Barwacz Krakowski Zastępca delegata
Wojciech Słomczyński Krakowski Delegat
Włodzimierz Zwonek Krakowski Delegat
Piotr Kowalski Lubelski Zastępca delegata
Zdzisław Rychlik Lubelski Delegat
Łukasz Piasecki Lubelski Zastępca delegata
Monika Budzyńska Lubelski Zastępca delegata
Witold Mozgawa Lubelski Delegat
Maciej Czarnecki Łódzki Delegat
Jacek Rogowski Łódzki Delegat
Zofia Walczak Łódzki Zastępca delegata
Marek Majewski Łódzki Delegat
Adam Paszkiewicz Łódzki Zastępca delegata
Filip Strobin Łódzki Zastępca delegata
Irena Morocka-Tralle Olsztyński Zastępca delegata
Artur Woike Olsztyński Delegat
Tadeusz Nadzieja Opolski Delegat
Anna Lytova Opolski Zastępca delegata
Alicja Dembczak-Kołodziejczyk Opolski Zastępca delegata
Alina Gleska Poznański Delegat
Daria Bugajewska Poznański Delegat
Marcin Borkowski Poznański Zastępca delegata
Jerzy Jaworski Poznański Delegat
Edyta Juskowiak Poznański Zastępca delegata
Augustyn Markiewicz Poznański Zastępca delegata
Wacław Marzantowicz Poznański Delegat
Paweł Mleczko Poznański Delegat
Karol Gajda Poznański Delegat
Piotr Kasprzak Poznański Zastępca delegata
Bartosz Naskręcki Poznański Zastępca delegata
Marcin Anholcer Poznański Delegat
Małgorzata Migda Poznański Zastępca delegata
Ryszard Urbański Poznański Zastępca delegata
Piotr Maćkowiak Poznański Zastępca delegata
Małgorzata Bednarska-Bzdęga Poznański Delegat
Mieczysław Cichoń Poznański Delegat
Janusz Migda Poznański Zastępca delegata
Stanisława Kanas Rzeszowski Delegat
Anna Szpila Rzeszowski Zastępca delegata
Barbara Pękala Rzeszowski Zastępca delegata
Edyta Trybucka Rzeszowski Delegat
Anna Kochanek Sądecki Zastępca delegata
Grażyna Serafin-Trojan Sądecki Zastępca delegata
Małgorzata Janisz Sądecki Zastępca delegata
Maria Potoniec Sądecki Delegat
Małgorzata Makiewicz Szczeciński Delegat
Teresa Bury Szczeciński Zastępca delegata
Andrzej Dąbrowski Szczeciński Delegat
Monika Perl Szczeciński Zastępca delegata
Sławomir Rybicki Toruński Delegat
Krzysztof Frączek Toruński Zastępca delegata
Zbigniew Peradzyński Warszawski Zastępca delegata
Barbara Roszkowska-Lech Warszawski Delegat
Feliks Przytycki Warszawski Delegat
Paweł Strzelecki Warszawski Delegat
Danuta Kołodziejczyk Warszawski Delegat
Monika Piotrowska Warszawski Delegat
Agnieszka Kałamajska Warszawski Zastępca delegata
Stefan Jackowski Warszawski Delegat
Danuta Ciesielska Warszawski Delegat
Agnieszka Wiszniewska-Matyszkiel Warszawski Zastępca delegata
Piotr Achinger Warszawski Delegat
Piotr Jaworski Warszawski Zastępca delegata
Adrian Łydka Warszawski Zastępca delegata
Jan Goncerzewicz Wrocławski Zastępca delegata
Bogusław Hajduk Wrocławski Zastępca delegata
Maciej Paluszyński Wrocławski Delegat
Ryszard Deszcz Wrocławski Zastępca delegata
Tomasz Grzywny Wrocławski Delegat
Krzysztof Szajowski Wrocławski Delegat
Anna Karczewska Zielonogórski Delegat
Krystyna Białek Zielonogórski Delegat
Andrzej Cegielski Zielonogórski Zastępca delegata
Ewa Synówka-Bejenka Zielonogórski Zastępca delegata