III PÓŁNOCNE SPOTKANIA GEOMETRYCZNE, 22 – 23 CZERWCA 2009.

Oddział: 
Oddział Olsztyński
pon, 2009-06-22 (Cały dzień)

UPRZEJMIE INFORMUJEMY, ŻE ZGODNIE Z WOLĄ ZDECYDOWANEJ WIĘKSZOŚCI POTENCJALNYCH UCZESTNIKÓW III PÓŁNOCNYCH SPOTKAŃ GEOMETRYCZNYCH ZOSTAŁ USTALONY TERMIN 22 – 23 CZERWCA 2009.

 

MIEJSCEM SPOTKAŃ JEST WYDZIAŁ MATEMATYKI I INFORMATYKI UWM W OLSZTYNIE (SALA 50), UL. ŻOŁNIERSKA 14. TRADYCYJNIE PRZEWIDUJEMY OK. PÓŁ GODZINY NA JEDEN REFERAT (POZA BARDZO NIELICZNYMI WYJĄTKAMI).

PODOBNIE JAK W ROKU UBIEGŁYM ISTNIEJĄ DWIE MOŻLIWOŚCI ZAKWATEROWANIA: W HOTELU LUB W INTERNACIE PRZY VI LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCYM IM. G. NARUTOWICZA W OLSZTYNIE. W INTERNACIE SĄ ŁADNE POKOJE 1 LUB 2-OSOBOWE Z ŁAZIENKAMI. NIE MA HOTELOWYCH WYGÓD TYPU TELEWIZOR W POKOJU, RĘCZNIKI. ZA TO CENA JEST KILKAKROTNIE NIŻSZA NIŻ W HOTELU (OK. 30 ZŁ ZA DOBĘ OD OSOBY) ORAZ NIE MA TU RYGORU DOBY HOTELOWEJ. GENERALNIE REZERWUJEMY NOCLEGI NA 2 NOCE: 21–22 CZERWCA ORAZ 22–23 CZERWCA, ALE MOŻNA PRZEDŁUŻYĆ (PRZED LUB PO KONFERENCJI, NP. O JEDNĄ LUB DWIE DOBY).

BARDZO PROSIMY O PRZESŁANIE NA ADRES MAILOWY jjakob@matman.uwm.edu.pl INFORMACJI DOTYCZĄCYCH NASTĘPUJĄCYCH DWÓCH SPRAW:

  • W TERMINIE DO 24 MAJA 2009 – NOCLEGI (HOTEL CZY INTERNAT; DATY POBYTU; POKÓJ 1 CZY 2-OSOBOWY – W DRUGIM PRZYPADKU PODAĆ NAZWISKO WSPÓŁMIESZKAŃCA)

  • W TERMINIE DO 31 MAJA 2009 – TYTUŁY REFERATÓW

TEMATYKA REFERATÓW – KAŻDY RODZAJ GEOMETRII

TRZECI KOMUNIKAT (Z HARMONOGRAMEM KONFERENCJI) ZOSTANIE OGŁOSZONY W PIERWSZEJ DEKADZIE CZERWCA 2009.

SERDECZNIE POZDRAWIAMY

Alek Tralle tralle@matman.uwm.edu.pl

Janek Jakóbowski jjakob@matman.uwm.edu.pl