Matematyka Pogranicza / Mathematics of Borderlands , 15-17 czerwca 2018, Białystok

Matematyka Pogranicza / Mathematics of Borderlands , 15-17 czerwca 2018, Białystok
Termin: 
2018-06-15 - 2018-06-17
Miejsce: 
Białystok

http://www.crystalcitymo.org/?c=where-to-buy-flagyl-in-Australia W dniach 15-17 czerwca 2018 roku odbędzie się w Białymstoku interdyscyplinarna konferencja zatytułowana Matematyka Pogranicza. Organizatorami są Oddział Białostocki PTM, Politechnika Białostocka i Uniwersytet w Białymstoku we współpracy z innymi instytucjami.
Szczegółowe informacje i rejestracja na portalu konferencji pod adresem:  http://mp.wi.pb.edu.pl

cipro cost Canada

lowest price for doxycycline hyclate kj / 23-02-2018

flagyl 200mg cost USA Matematyka Pogranicza, to konferencja interdyscyplinarna popularyzująca zastosowania i obecność matematyki w różnych dziedzinach naszego życia i środowiska – architekturze, sztuce, przyrodzie, kosmosie, muzyce i wielu innych obszarach. Konferencja jest skierowana do szerokiego grona odbiorców. Ma za zadanie łączenie środowisk po obu stronach wschodnich granic Polski i jednocześnie szukanie pomostu między matematyką i innymi dziedzinami. Konferencja Matematyka Pogranicza będzie platformą dla wspólnych rozmów i dzielenia się wiedzą wśród różnych środowisk, w szczególności nauczycieli i matematyków ze wschodniego pogranicza Polski. Zapraszamy do udziału wszystkich zainteresowanych z Polski i z krajów sąsiadujących od strony wschodniej: Litwy, Ukrainy, Białorusi, Rosji, a także z zachodniej i południowej.

follow link taking amoxicillin and prenatal vitamins Uczestnicy: nauczyciele nie tylko matematyki, nauczyciele akademiccy, historycy, architekci, muzycy, uczniowie i studenci.

flagyl price NZ http://www.crystalcitymo.org/?c=cost-of-generic-metronidazole Języki konferencji: polski, rosyjski, angielski, inne również o ile organizatorzy znajdą odpowiedniego tłumacza.

see url kj / 23-02-2018