III Ogólnopolska Konferencja Studentów Matematyki OBLICZE, 13-15 maja 2016, Poznań

III Ogólnopolska Konferencja Studentów Matematyki  OBLICZE, 13-15 maja 2016, Poznań

Studenci, członkowie dwóch kół naukowych działających na Wydziale Matematyki i Informatyki Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza, zapraszają studentów matematyki z całej Polski do udziału w III Ogólnopolskiej Konferencji Studentów Matematyki (θβℓιcℤε), która odbędzie się w dniach 13-15 maja 2016 roku w Poznaniu. OBLICZE uzyskała patronat Polskiego Towarzystwa Matematycznego.

kj / 06-04-2016

Ogólnopolska konferencja studencka  OBLICZE jest jedyną tego typu poznańską inicjatywą matematyczną. Podczas trzech dni obrad będzie można wysłuchać lub/i wygłosić referaty z zakresu matematyki i informatyki teoretycznej, stosowanej, finansowej i aktuarialnej oraz statystyki.
Konferencję organizują studenci największej poznańskiej uczelni – Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza. Ma ona na celu poszerzenie kontaktów między środowiskami inżynierskimi i uniwersyteckimi, nawiązanie ciekawych znajomości między studentami różnych uczelni z różnych miast oraz podzielenie się swoimi zainteresowaniami. Będzie to również okazja do wymienienia się doświadczeniami z koleżankami i kolegami o podobnych zainteresowaniach. Wydarzenie jest skierowane do studentów studiów każdego stopnia tzn. licencjackich, magisterskich i doktoranckich.
Zainteresowanych udziałem w imprezie organizatorzy zapraszają do zgłoszenia odczytów i plakatów za pomocą formularzy dostępnych na portalu konferencji.

Wszelkie informacje o konferencji można uzyskać
na stronie internetowej
http://oblicze.wmi.amu.edu.pl/,
na profilu na FB
facebook.com/Oblicze2014
oraz kontaktując się pocztą elektroniczną z organizatorami przez adres mailowy
konferencjaoblicze@gmail.com.

kj / 06-04-2016