X edycja konferencji OMatKo!!!, 1-3 grudnia 2023, Wrocław

X edycja konferencji OMatKo!!!, 1-3 grudnia 2023, Wrocław

Dużymi krokami zbliża się kolejna edycja Ogólnopolskiej Matematycznej Konferencji Studentów OMatKo!!!. Po raz dziesiąty przepełniona będzie fascynującymi, naukowymi zagadnieniami. Liczne prelekcje, wykłady, konkursy oraz integracja, a wszystko to w towarzystwie innych pasjonatów Królowej Nauk na Politechnice Wrocławskiej w dniach 1-3 grudnia 2023 roku. Konferencja uzyskała patronat Polskiego Towarzystwa Matematycznego.

kj / 06-09-2023

OMatKo!!! jest największą konferencją matematyczną w Polsce skierowaną do studentów i doktorantów, zapewniającą rozwój naukowy i możliwość przedstawienia własnych badań. Każdy ochotnik będzie mógł wygłosić referat bądź też przedstawić wybrane zagadnienie w formie plakatu. Do prezentacji mogą zgłaszać się również koła naukowe, przybliżając swoje zainteresowania innym uczestnikom. Oprócz tego będzie to wspaniała okazja, aby poznać potencjalnych pracodawców oraz porozmawiać z osobami o podobnych zainteresowaniach. “OMatKo!!!” to przede wszystkim uczestnicy, którzy zarówno w roli słuchacza, jak i prelegenta tworzą wyjątkową atmosferę.

Więcej szczegółów pojawiać się będzie od października na social mediach konferencji. Aby niczego nie przegapić zachęcamy do śledzenia:

    strony internetowej: http://prac.im.pwr.edu.pl/~omatko/
    Facebooka: https://web.facebook.com/omatkopwr/
    Instagrama: https://www.instagram.com/omatko.pwr/

W razie jakichkolwiek pytań organizatorzy zapraszają do kontaktu.
Do zobaczenia na OMatKo!!!