Zgromadzenie Delegatów PTM

Oddział Delegaci
Zbigniew Bartosiewicz Białostocki Delegat
Małgorzata Hryniewicka Białostocki Delegat
Ewa Schmeidel Białostocki Delegat
Tomasz Błaszczyk Częstochowski Delegat
Katarzyna Szota Częstochowski Delegat
Agnieszka Bartłomiejczyk Gdański Delegat
Piotr Bartłomiejczyk Gdański Delegat
Wojciech Bielas Górnośląski Delegat
Aleksander Błaszczyk Górnośląski Delegat
Roman Ger Górnośląski Delegat
Maciej Sablik Górnośląski Delegat
Szymon Walczak Kielecki Delegat
Krzysztof Ciesielski Krakowski Delegat
Maciej Denkowski Krakowski Delegat
Marcin Dumnicki Krakowski Delegat
Marta Kornafel Krakowski Delegat
Agnieszka Kowalska Krakowski Delegat
Wojciech Mitkowski Krakowski Delegat
Piotr Oprocha Krakowski Delegat
Wojciech Słomczyński Krakowski Delegat
Włodzimierz Zwonek Krakowski Delegat
Witold Mozgawa Lubelski Delegat
Zdzisław Rychlik Lubelski Delegat
Maciej Czarnecki Łódzki Delegat
Marek Majewski Łódzki Delegat
Jacek Rogowski Łódzki Delegat
Artur Woike Olsztyński Delegat
Tadeusz Nadzieja Opolski Delegat
Marcin Anholcer Poznański Delegat
Małgorzata Bednarska-Bzdęga Poznański Delegat
Daria Bugajewska Poznański Delegat
Mieczysław Cichoń Poznański Delegat
Karol Gajda Poznański Delegat
Alina Gleska Poznański Delegat
Jerzy Jaworski Poznański Delegat
Wacław Marzantowicz Poznański Delegat
Paweł Mleczko Poznański Delegat
Stanisława Kanas Rzeszowski Delegat
Edyta Trybucka Rzeszowski Delegat
Maria Potoniec Sądecki Delegat
Andrzej Dąbrowski Szczeciński Delegat
Małgorzata Makiewicz Szczeciński Delegat
Sławomir Rybicki Toruński Delegat
Piotr Achinger Warszawski Delegat
Danuta Ciesielska Warszawski Delegat
Stefan Jackowski Warszawski Delegat
Danuta Kołodziejczyk Warszawski Delegat
Monika Piotrowska Warszawski Delegat
Feliks Przytycki Warszawski Delegat
Barbara Roszkowska-Lech Warszawski Delegat
Paweł Strzelecki Warszawski Delegat
Tomasz Grzywny Wrocławski Delegat
Maciej Paluszyński Wrocławski Delegat
Krzysztof Szajowski Wrocławski Delegat
Krystyna Białek Zielonogórski Delegat
Anna Karczewska Zielonogórski Delegat
Tomasz Czyżycki Białostocki Zastępca delegata
Anna Poskrobko Białostocki Zastępca delegata
Rajmund Stasiewicz Białostocki Zastępca delegata
Grzegorz Biernat Częstochowski Zastępca delegata
Jerzy Pisarek Częstochowski Zastępca delegata
Urszula Siedlecka Częstochowski Zastępca delegata
Jarosław Siedlecki Częstochowski Zastępca delegata
Zdzisław Dzedzej Gdański Zastępca delegata
Michał Baczyński Górnośląski Zastępca delegata
Dariusz Sokołowski Górnośląski Zastępca delegata
Katarzyna Stąpor Górnośląski Zastępca delegata
Tomasz Zgraja Górnośląski Zastępca delegata
Jacek Chmieliński Krakowski Zastępca delegata
Rafał Czyż Krakowski Zastępca delegata
Antoni Leon Dawidowicz Krakowski Zastępca delegata
Stanisław Domoradzki Krakowski Zastępca delegata
Mariusz Jużyniec Krakowski Zastępca delegata
Piotr Kalita Krakowski Zastępca delegata
Grzegorz Kapustka Krakowski Zastępca delegata
Anna Pelczar-Barwacz Krakowski Zastępca delegata
Agnieszka Rygiel Krakowski Zastępca delegata
Łukasz Struski Krakowski Zastępca delegata
Monika Budzyńska Lubelski Zastępca delegata
Piotr Kowalski Lubelski Zastępca delegata
Łukasz Piasecki Lubelski Zastępca delegata
Adam Paszkiewicz Łódzki Zastępca delegata
Filip Strobin Łódzki Zastępca delegata
Zofia Walczak Łódzki Zastępca delegata
Irena Morocka-Tralle Olsztyński Zastępca delegata
Alicja Dembczak-Kołodziejczyk Opolski Zastępca delegata
Anna Lytova Opolski Zastępca delegata
Marcin Borkowski Poznański Zastępca delegata
Edyta Juskowiak Poznański Zastępca delegata
Piotr Kasprzak Poznański Zastępca delegata
Piotr Maćkowiak Poznański Zastępca delegata
Augustyn Markiewicz Poznański Zastępca delegata
Janusz Migda Poznański Zastępca delegata
Małgorzata Migda Poznański Zastępca delegata
Bartosz Naskręcki Poznański Zastępca delegata
Ryszard Urbański Poznański Zastępca delegata
Barbara Pękala Rzeszowski Zastępca delegata
Anna Szpila Rzeszowski Zastępca delegata
Małgorzata Janisz Sądecki Zastępca delegata
Anna Kochanek Sądecki Zastępca delegata
Grażyna Serafin-Trojan Sądecki Zastępca delegata
Teresa Bury Szczeciński Zastępca delegata
Monika Perl Szczeciński Zastępca delegata
Krzysztof Frączek Toruński Zastępca delegata
Piotr Jaworski Warszawski Zastępca delegata
Agnieszka Kałamajska Warszawski Zastępca delegata
Adrian Łydka Warszawski Zastępca delegata
Zbigniew Peradzyński Warszawski Zastępca delegata
Agnieszka Wiszniewska-Matyszkiel Warszawski Zastępca delegata
Ryszard Deszcz Wrocławski Zastępca delegata
Jan Goncerzewicz Wrocławski Zastępca delegata
Bogusław Hajduk Wrocławski Zastępca delegata
Andrzej Cegielski Zielonogórski Zastępca delegata
Ewa Synówka-Bejenka Zielonogórski Zastępca delegata